SPU03L-12
Numărul produsului DigiKey
1866-4857-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SPU03L-12
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 3W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 250mA 4,5V - 5,5V Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
250mA
Prod.
Putere (wați)
3 W
Serie
Tensiune - Izolație
3 kV
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
OCP, SCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
85%
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
Modul 7-SIP, 4 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,77" L x 0,30" l x 0,40" Î (19,6mm x 7,5mm x 10,2mm)