SPU01M-12
Numărul produsului DigiKey
1866-4839-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SPU01M-12
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 1W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 84mA 10,8V - 13,2V Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
84mA
Prod.
Putere (wați)
1 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
83%
Tensiune - Intrare (Min)
10,8V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Pachet/cutie
Modul 6-SIP, 5 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,77" L x 0,24" l x 0,40" Î (19,5mm x 6,1mm x 10,2mm)