SKA20B-05 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
XP Power
În stoc: 32
Fișă de date
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 4A 18V - 36V Intrare
SKA20B-05
Numărul produsului DigiKey
1866-4570-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SKA20B-05
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 20W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
4A
Prod.
Putere (wați)
20 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP, SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
88%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,00" l x 0,44" Î (50,8mm x 25,4mm x 11,2mm)