SD-500L-12
Numărul produsului DigiKey
1866-4440-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SD-500L-12
Descriere
DC/DC CONVERTER 12V 480W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 40A 72V Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Curent - Ieșire (Max)
40A
Serie
Putere (wați)
480W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
2 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip
Închis
Eficiență
86%
Tensiune - Intrare (Min)
19V
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare (Max)
72V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
8,46" L x 4,53" l x 1,97” Î (215,0mm x 115,0mm x 50,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V