SD-1000L-48
Numărul produsului DigiKey
1866-4400-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SD-1000L-48
Descriere
DC/DC CONVERTER 48V 1008W
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 21A 72V Intrare
Curent - Ieșire (Max)
21A
Serie
Putere (wați)
1008W
Tensiune - Izolație
2 kV
Eficiență
90%
Tensiune - Intrare (Min)
19V
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare (Max)
72V
Mărime/Dimensiune
11,61" L x 5,00" l x 1,61" Î (295,0mm x 127,0mm x 41,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V