SD-1000H-24
Numărul produsului DigiKey
1866-4397-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SD-1000H-24
Descriere
DC/DC CONVERTER 24V 960W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 40A 144V Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Curent - Ieșire (Max)
40A
Serie
Putere (wați)
960W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
2 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip
Închis
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
72V
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare (Max)
144V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
11,61" L x 5,00" l x 1,61" Î (295,0mm x 127,0mm x 41,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V