RSP-320-24
Numărul produsului DigiKey
1866-4265-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RSP-320-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 322W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 88 – 264V c.a., 124 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
RSP-320-24 Modele
Curent - Ieșire 1
13.4 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
89%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
88 – 264V c.a., 124 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
8,46" L x 4,53" l x 1,18” Î (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)