RSP-150-48
Numărul produsului DigiKey
1866-4226-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RSP-150-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 154W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
RSP-150-48 Modele
Curent - Ieșire 1
3.2 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
7,83" L x 3,90" l x 1,18” Î (199,0mm x 99,0mm x 30,0mm)