RSP-150-27
Numărul produsului DigiKey
1866-4224-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RSP-150-27
Descriere
AC/DC CONVERTER 27V 151W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 27V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RSP-150-27 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
5.6 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
89,5%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
27V
Mărime/Dimensiune
7,83" L x 3,90" l x 1,18” Î (199,0mm x 99,0mm x 30,0mm)