RSD-60G-24
Numărul produsului DigiKey
1866-4203-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RSD-60G-24
Descriere
DC/DC CONVERTER 24V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 2,5A 36V Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Serie
Putere (wați)
60W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial), Cale ferată
Tip
Închis
Eficiență
90%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
5,04" L x 2,36" l x 0,98" Î (128,0mm x 60,0mm x 25,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V