RPS-120S-24
Numărul produsului DigiKey
1866-RPS-120S-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RPS-120S-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
5 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
93%
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 1,10" Î (76,2mm x 50,8mm x 28,0mm)