RPS-120-48
Numărul produsului DigiKey
1866-4022-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RPS-120-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 84W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
1.75 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
91%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,14" Î (101,6mm x 50,8mm x 29,0mm)