RPS-120-15-C
Numărul produsului DigiKey
1866-4016-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RPS-120-15-C
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 84W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
5.6 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
89%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
4,07" L x 2,44" l x 1,57" Î (103,4mm x 62,0mm x 39,9mm)