NTS-300-212UN
Numărul produsului DigiKey
1866-NTS-300-212UN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NTS-300-212UN
Descriere
INVERTER 300W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V c.c. Tensiune de intrare 300 W Ieșire alimentare continuă Invertor 1 Borne de ieșire c.a. – Internațional
Categorie
Conector - Ieșire c.a.
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Conector - Intrare tensiune
Terminale
Serie
Putere - Ieșire continuă
300 W
Ambalaj
Cutie
Putere - Supratensiune ieșire
600 W
Stare piesă
Activ
Funcție de utilizare de la distanță
Da
Tip
Invertor
Regiune utilizare
Internațional
Tensiune - Ieșire
230V c.a.
Dimensiune
8,27" L x 5,12" l x 2,17" Î (210mm x 130mm x 55mm)
Tensiune - Intrare
12V c.c.