NTN-5K-2380
Numărul produsului DigiKey
1866-NTN-5K-2380-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NTN-5K-2380
Descriere
I/P +380V16A
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tensiune de intrare 5000 W Ieșire alimentare continuă Invertor, UPS Prin cabluri Borne de ieșire c.a. Niciunul (cablaj fizic) Internațional
Categorie
Conector - Ieșire c.a.
Niciunul (cablaj fizic)
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Conector - Intrare tensiune
Terminale
Serie
Putere - Ieșire continuă
5000 W
Ambalaj
Cutie
Putere - Supratensiune ieșire
10000 W
Stare piesă
Activ
Funcție de utilizare de la distanță
Da
Tip
Invertor, UPS
Regiune utilizare
Internațional
Tensiune - Ieșire
230V c.a.
Dimensiune
18.11" L x 8.31" W x 3.29" H (460mm x 211mm x 84mm)
Tensiune - Intrare
380VDC