NSP-500-24
Numărul produsului DigiKey
1866-NSP-500-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NSP-500-24
Descriere
AC/DC 24V 21A
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 305V c.a., 120 – 431V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
21 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
Electrocasnice, ITE (comercial), laborator, medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4.2 kV
Tip
Închis
Eficiență
94%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 305V c.a., 120 – 431V c.c.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
24V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
7,83" L x 3,90" l x 1,61" Î (199,0mm x 99,0mm x 41,0mm)