NSP-1600-24
Numărul produsului DigiKey
1866-NSP-1600-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NSP-1600-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 1.608KW
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
67 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
91%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
11,81" L x 3,35" l x 1,61" Î (300,0mm x 85,0mm x 41,0mm)