NPB-120-12XLR
Numărul produsului DigiKey
1866-NPB-120-12XLR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NPB-120-12XLR
Descriere
BATT CHG DSKTP 10.5V15.2V 6.8A
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Desktop Încărcător de baterii 10,5V – 15,2V 6,8A –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NPB-120-12XLR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp încărcare
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Serie
Putere - Max
120W
Ambalaj
Cutie
Mărime/Dimensiune
7,09" L x 3,78" l x 1,93” Î (180,0mm x 96,0mm x 49,0mm)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Desktop
Tip
Desktop
Stil terminație
XLR, 3 pini
Chimie baterie
Plumb și acid sulfuric, Litiu-ion
Caracteristici
Dimensiune celule baterie
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de celule
1
Agenție de aprobare
CB, CE, cULus, DEKRA, EAC, PFC, UKCA
Tensiune - Nominală
10,5V – 15,2V
Greutate
Curent de încărcare - Max
6,8A