NMP650-EEEE-10
Numărul produsului DigiKey
1866-5511-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NMP650-EEEE-10
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 650W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
80 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
88,5%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
9,84" L x 3,50" l x 1,61" Î (250,0mm x 89,0mm x 41,0mm)