NMP1K2-CEHHHH-12
Numărul produsului DigiKey
1866-5513-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NMP1K2-CEHHHH-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 12V 24V 1200W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 3 Ieșire 5V 12V 24V – 90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NMP1K2-CEHHHH-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 2
20 A
Prod.
Curent - Ieșire 3
40 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis
Eficiență
88,5%
Număr de ieșiri
3
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
5V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
12V
Mărime/Dimensiune
9,84" L x 5,00" l x 1,61" Î (250,0mm x 127,0mm x 41,0mm)
Tensiune - Ieșire 3
24V
Agenție de aprobare
CB, CE, cURus, EAC, TUV
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
60601-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 6
Sarcină minimă necesară
Curent - Ieșire 1
36 A