NID100-24
Numărul produsului DigiKey
1866-NID100-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NID100-24
Descriere
DC DC CONVERTER 24V 101W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 4,2A 30V - 53V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NID100-24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
4,2A
Prod.
Putere (wați)
101 W
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
96%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
30V
Pachet/cutie
Modul 13-SIP
Tensiune - Intrare (Max)
53V
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 0,47" l x 1,08" Î (50,8mm x 12,0mm x 27,5mm)