NGE90U18-P1J
Numărul produsului DigiKey
1866-NGE90U18-P1J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NGE90U18-P1J
Descriere
+18V/5A; 16AWG/100CM
Descriere detaliată
18V 90 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Lungime cordon
39" (1,00m)
Mărime/Dimensiune
2,44" L x 1,18" l x 3,37" Î (62,0mm x 30,0mm x 85,5mm)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire
18V
Curent - Ieșire (Max)
5A
Greutate
Putere (wați)
90 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
75mW