NGE65E12-P1J nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
FORTEC Power GmbH
În stoc: 10
Fișă de date
12V 59 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
NGE65E12-P1J
Numărul produsului DigiKey
1866-NGE65E12-P1J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NGE65E12-P1J
Descriere
+12V/4.88A; 16AWG/100CM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Serie
Eficiență
Nivel VI
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Regiune utilizare
Europa
Lungime cordon
39" (1,00m)
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Conector intrare
KSC 8305
Tip intrare
Lamă fixă
Mărime/Dimensiune
2,44" L x 1,18" l x 2,56" Î (62,0mm x 30,0mm x 65,0mm)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
CB, CE, EAC
Tensiune - Ieșire
12V
Număr standard
60335-1; 60601-1; 62368-1
Curent - Ieșire (Max)
4,88A
Greutate
Putere (wați)
59 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
75mW