NGE30I18-P1J
Numărul produsului DigiKey
1866-NGE30I18-P1J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NGE30I18-P1J
Descriere
+18V/1.66A; 20AWG/150CM
Descriere detaliată
18V 30 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Multi-lamă (se vinde separat) Intrare
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Regiune utilizare
Internațional
Lungime cordon
59" (1,50m)
Conector intrare
Multi-lamă (se vinde separat)
Tip intrare
Multi-lamă (se vinde separat)
Mărime/Dimensiune
2,44" L x 1,18" l x 2,56" Î (62,0mm x 30,0mm x 65,0mm)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
AS/NZS, CB, CCC, CE, cULus, cURus, EAC, FCC, PSE, TUV, UKCA
Tensiune - Ieșire
18V
Curent - Ieșire (Max)
1,66A
Greutate
Putere (wați)
30 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
75mW