NGE18U12-P1J
Numărul produsului DigiKey
1866-NGE18U12-P1J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NGE18U12-P1J
Descriere
+12V1.5A;20AWG/150CM
Descriere detaliată
12V 18 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Lungime cordon
59" (1,50m)
Mărime/Dimensiune
2,17" L x 1,89" l x 1,10" Î (55,0mm x 48,0mm x 28,0mm)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Tensiune - Ieșire
12V
Curent - Ieșire (Max)
1,5A
Greutate
Putere (wați)
18 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
75mW