NGE12U18-P1J
Numărul produsului DigiKey
1866-NGE12U18-P1J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NGE12U18-P1J
Descriere
+18V0.83A;20AWG/150CM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18V 15 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Serie
Eficiență
Nivel VI
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Regiune utilizare
America de Nord
Lungime cordon
46,65" (1,19m)
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Conector intrare
NEMA 1-15P
Tip intrare
Lamă fixă
Mărime/Dimensiune
2,17" L x 1,89" l x 1,10" Î (55,0mm x 48,0mm x 28,0mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
CB, cULus, cURus, FCC, PSE, TUV
Tensiune - Ieșire
18V
Număr standard
60335-1; 60601-1; 62368-1
Curent - Ieșire (Max)
830mA
Greutate
Putere (wați)
15 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
75mW