NGE12I15-P1J
Numărul produsului DigiKey
1866-NGE12I15-P1J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NGE12I15-P1J
Descriere
+15V0.8A;20AWG/150CM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15V 12 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Multi-lamă (se vinde separat) Intrare
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Serie
Eficiență
Nivel VI
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Regiune utilizare
Internațional
Lungime cordon
46,65" (1,19m)
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Conector intrare
Lame multiple (incluse)
Tip intrare
Multi-lamă (se vinde separat)
Mărime/Dimensiune
2,17" L x 1,89" l x 1,10" Î (55,0mm x 48,0mm x 28,0mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
CB, CCC, CE, cUL, cULus, cURus, EAC, PSE, TUV, UKCA
Tensiune - Ieșire
15V
Număr standard
60335-1; 60601-1; 62368-1
Curent - Ieșire (Max)
800mA
Greutate
Putere (wați)
12 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
75mW