MDR-100-12
Numărul produsului DigiKey
1866-1031-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDR-100-12
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 90W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 7,5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MDR-100-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
7,5A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
90W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
83%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
3,94" L x 2,17" l x 3,54" Î (100,0mm x 55,0mm x 90,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V