HRPG-1000N3-36
Numărul produsului DigiKey
1866-HRPG-1000N3-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HRPG-1000N3-36
Descriere
AC/DC CONVERTER 36V 1008W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 36V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
28 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Închis
Eficiență
93%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
36V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
8,58" L x 4,13" l x 2,42" H (218,0mm x 105,0mm x 61,5mm)