HRPG-1000-24
Numărul produsului DigiKey
1866-5566-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HRPG-1000-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 1008W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
42 A
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
93%
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
8,58" L x 4,13" l x 2,50” Î (218,0mm x 105,0mm x 63,5mm)