HLG-150H-12A
Numărul produsului DigiKey
1866-2356-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HLG-150H-12A
Descriere
LED DRVR CC/CV AC/DC 10.8-13.5V
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12,5A 10,8 – 13,5V Curent constant, Tensiune Driver led Convertor c.a. c.c. Topologie 1 Ieșire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HLG-150H-12A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
150 W
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Serie
Atenuare
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
OCP, OTP, OVP, SCP
Stare piesă
Activ
Valori nominale
IP65
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C
Tip
Curent constant, Tensiune
Eficiență
91,5%
Topologie
Convertor c.a. c.c.
Stil terminație
Conductori de sârmă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
8,03" L x 2,68" l x 1,53" Î (204,0mm x 68,0mm x 38,8mm)
Tensiune - Intrare (Min)
90V c.a.
Agenție de aprobare
CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
Tensiune - Intrare (Max)
305V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire
10,8 – 13,5V
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
12,5A