HEP-150-24A
Numărul produsului DigiKey
1866-2260-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HEP-150-24A
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 151W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 305V c.a., 127 – 431V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HEP-150-24A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
6.3 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
93%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-55°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP65, PFC
Tensiune - Intrare
90 – 305V c.a., 127 – 431V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
8,98" L x 2,68" l x 1,53” Î (228,0mm x 68,0mm x 38,8mm)