GST60A24-P1J
Numărul produsului DigiKey
1866-2152-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GST60A24-P1J
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Descriere detaliată
24V 60 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
75mW (max.)
Polarizare
Centru pozitiv
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Lungime cordon
70,9" (1,80m)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 1,97" l x 1,24" Î (125,0mm x 50,0mm x 31,5mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Număr produs de bază
Putere (wați)
60 W