ERPF-400-48
Numărul produsului DigiKey
1866-5174-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ERPF-400-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 398W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
8.3 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
91%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-30°C – 60°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
8,68" L x 5,12" l x 1,89" Î (220,4mm x 130,0mm x 48,0mm)