ERP-200-12
Numărul produsului DigiKey
1866-ERP-200-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ERP-200-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 202W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 180 – 264V c.a., 254 – 370 V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
16.8 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Închis
Eficiență
87%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-30°C – 60°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
180 – 264V c.a., 254 – 370 V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
7,07" L x 4,72" l x 1,26" Î (179,6mm x 120,0mm x 32,0mm)