EDR-120-12
Numărul produsului DigiKey
1866-1440-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EDR-120-12
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 10A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
120W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
85%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
127V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,47" L x 1,57" l x 4,93" Î (113,5mm x 40,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V