DRS-480-48
Numărul produsului DigiKey
1866-DRS-480-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRS-480-48
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 10A
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
480W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
93,5%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 305V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
127V
Caracteristici
Justerbar utgang, PFC, PMBus™
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
431V
Mărime/Dimensiune
5,93" L x 4,33" l x 4,94" Î (150,7mm x 110,0mm x 125,5mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V