DRS-480-36
Numărul produsului DigiKey
1866-DRS-480-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRS-480-36
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 36V 479W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 36V – – – 13,3A
Curent - Ieșire (Max)
13,3A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
479W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
93,5%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 305V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
127V
Caracteristici
Justerbar utgang, PFC, PMBus™
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
431V
Mărime/Dimensiune
5,93" L x 4,33" l x 4,94" Î (150,7mm x 110,0mm x 125,5mm)
Tensiune - Ieșire 1
36V