DRS-240-36
Numărul produsului DigiKey
1866-DRS-240-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRS-240-36
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 36V 238W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 36V – – – 6,6A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Curent - Ieșire (Max)
6,6A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
238W
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
AC sau DC
Eficiență
92%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 305V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
127V
Caracteristici
Justerbar utgang, PFC, PMBus™
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
431V
Mărime/Dimensiune
5,09" L x 3,37" l x 4,93" Î (129,2mm x 85,5mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
36V