DDRH-240-24
Numărul produsului DigiKey
1866-DDRH-240-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DDRH-240-24
Descriere
250-1500VDC O/P +24V10A
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
240W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
DC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
90%
Tensiune c.a. - Intrare
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
250V
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
1500V
Mărime/Dimensiune
5,09" L x 3,37" l x 4,93" Î (129,2mm x 85,5mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V