NMP650-CEKK-03
Numărul produsului DigiKey
1886-5516-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NMP650-CEKK-03
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 12V 48V 650W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 3 Ieșire 5V 12V 48V – 90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 2
20 A
Prod.
Curent - Ieșire 3
10 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
88,5%
Număr de ieșiri
3
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
5V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
12V
Mărime/Dimensiune
9,84" L x 3,50" l x 1,61" Î (250,0mm x 89,0mm x 41,0mm)
Tensiune - Ieșire 3
48V
Agenție de aprobare
CB, CE, cURus, EAC, TUV
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
60601-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 6
Sarcină minimă necesară
Curent - Ieșire 1
36 A