SMBJ18CA
Numărul produsului DigiKey
3372-SMBJ18CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
MDD
Numărul produsului producătorului
SMBJ18CA
Descriere
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Referință client
Descriere detaliată
29,2V Clemă 20,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
20,6A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V