XR21V1410IL16-F
Numărul produsului DigiKey
1016-1300-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XR21V1410IL16-F
Descriere
IC UART FIFO USB SGL 16QFN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
USB Punte, USB la UART USB 2.0 UART Interfață 16-QFN (3x3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XR21V1410IL16-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Standarde
USB 2.0
Producător
MaxLinear, Inc.
Tensiune - Alimentare
2,97V – 3,63V
Ambalaj
Tavă
Curent - Alimentare
16mA
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C