HBLS1005-R18J_M
Numărul produsului DigiKey
5262-HBLS1005-R18J_MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-HBLS1005-R18J_MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-HBLS1005-R18J_MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HBLS1005-R18J_M
Descriere
FIXED IND 180NH 150MA 3.38 OHM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
180 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 150 mA Max. 3,38Ohm 0402 (1005 metric)
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 3,38Ohm
Prod.
Q la frecvență
8 la 100MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
500MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Multistrat
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
0402 (1005 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)