HBLS1005-1N8S_M
Numărul produsului DigiKey
5262-HBLS1005-1N8S_MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-HBLS1005-1N8S_MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-HBLS1005-1N8S_MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HBLS1005-1N8S_M
Descriere
FIXED IND 1.8NH 300MA 100 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.8 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 300 mA Max. 100mOhm 0402 (1005 metric)
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 100mOhm
Prod.
Q la frecvență
8 la 100MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
6GHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Multistrat
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Toleranță
±0,3nH
Pachet dispozitiv furnizor
0402 (1005 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)