EBMS100505A100
Numărul produsului DigiKey
5262-EBMS100505A100TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-EBMS100505A100CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-EBMS100505A100DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EBMS100505A100
Descriere
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 500mA 50mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
500mA
Producător
Max Echo
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
50mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)
Impedanță la frecvență
10 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)