EBMS060303A221
Numărul produsului DigiKey
5262-EBMS060303A221TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-EBMS060303A221CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-EBMS060303A221DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EBMS060303A221
Descriere
FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 200mA 750mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Producător
Max Echo
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
750mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,012" (0,30mm)
Impedanță la frecvență
220 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)