BCAS160808K102
Numărul produsului DigiKey
5262-BCAS160808K102TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-BCAS160808K102CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-BCAS160808K102DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BCAS160808K102
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 100mA 1Ohm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1Ohm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,031" (0,80mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)