BCAS160808A801
Numărul produsului DigiKey
5262-BCAS160808A801TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-BCAS160808A801CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-BCAS160808A801DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BCAS160808A801
Descriere
FERRITE BEAD 800 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
800 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 50mA 1,5Ohm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
50mA
Producător
Max Echo
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,5Ohm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,031" (0,80mm)
Impedanță la frecvență
800 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)