BCAS160808A601
Numărul produsului DigiKey
5262-BCAS160808A601TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-BCAS160808A601CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-BCAS160808A601DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BCAS160808A601
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 100mA 900mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
900mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Înălțime (Max)
0,031" (0,80mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)